Lise Arapça Yazılı Soruları (10.Sınıflar)

Lise Arapça Yazılı Soruları (10.Sınıflar) sınavı 10.Sınıf kategorisinin Arapça alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 18 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Lise Arapça Yazılı Soruları (10.Sınıflar) Detayları

Lise Arapça Yazılı Soruları (10.Sınıflar) 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 18 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 06 Ekim 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Lise Arapça Yazılı Soruları (10.Sınıflar) Testini Çöz tıklayın. Lise Arapça Yazılı Soruları (10.Sınıflar) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Lise Arapça Yazılı Soruları (10.Sınıflar) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Lise Arapça Yazılı Soruları (10.Sınıflar) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • DÜNYAMIZI TANIYALIM

Ayrıca Lise 10.sınıflar Arapça dersi yazılı soruları; müfredata uygun olarak 1.ünite, 2.ünite ve 3. ünite kazanımlarından tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır

etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Lise Arapça Yazılı Soruları (10.Sınıflar) sınavı 10.Sınıf kategorisinin Arapça alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Lise Arapça Yazılı Soruları (10.Sınıflar) Testi İstatistikleri

Bu sınav 14 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 121 kere doğru, 103 kere yanlış cevap verilmiş.

Lise Arapça Yazılı Soruları (10.Sınıflar) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Lise Arapça Yazılı Soruları (10.Sınıflar) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Lise Arapça Yazılı Soruları (10.Sınıflar) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Lise Arapça Yazılı Soruları (10.Sınıflar) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Arapça dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.