Lise Arapça 2.Dönem 2.Sınav - 9.Sınıflar

Lise Arapça 2.Dönem 2.Sınav - 9.Sınıflar sınavı 9.Sınıf kategorisinin Arapça alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 22 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Lise Arapça 2.Dönem 2.Sınav - 9.Sınıflar Detayları

Lise Arapça 2.Dönem 2.Sınav - 9.Sınıflar 2 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 22 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 12 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Lise Arapça 2.Dönem 2.Sınav - 9.Sınıflar Testini Çöz tıklayın. Lise Arapça 2.Dönem 2.Sınav - 9.Sınıflar yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Lise Arapça 2.Dönem 2.Sınav - 9.Sınıflar sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Lise Arapça 2.Dönem 2.Sınav - 9.Sınıflar Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • ERDEMLİ TOPLUM
  • TATİL VE HOBİLER

Ayrıca Lise Arapça 2.dönem 2.sınav soruları; mebsinavlari.com tarafından tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Lise Arapça 2.Dönem 2.Sınav - 9.Sınıflar sınavı 9.Sınıf kategorisinin Arapça alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Lise Arapça 2.Dönem 2.Sınav - 9.Sınıflar Testi İstatistikleri

Bu sınav 33 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 237 kere doğru, 351 kere yanış cevap verilmiş.

Lise Arapça 2.Dönem 2.Sınav - 9.Sınıflar Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Lise Arapça 2.Dönem 2.Sınav - 9.Sınıflar sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Lise Arapça 2.Dönem 2.Sınav - 9.Sınıflar sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Lise Arapça 2.Dönem 2.Sınav - 9.Sınıflar sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Arapça dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.