Lise 11.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem Sonu Yazılı Testi

Lise 11.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem Sonu Yazılı Testi sınavı 11.Sınıf kategorisinin Temel Dinî Bilgiler alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Lise 11.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem Sonu Yazılı Testi Detayları

Lise 11.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem Sonu Yazılı Testi 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 14 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Lise 11.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem Sonu Yazılı Testi Testini Çöz tıklayın. Lise 11.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem Sonu Yazılı Testi yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Lise 11.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem Sonu Yazılı Testi sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • TestAyrıca Lise 11.sınıf temel dini bilgiler dersi 2.dönem 2.dönem sonu test soruları; mebsinavlari.com tarafından tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Lise 11.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem Sonu Yazılı Testi sınavı 11.Sınıf kategorisinin Temel Dinî Bilgiler alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Lise 11.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem Sonu Yazılı Testi Testi İstatistikleri

Bu sınav 2 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 16 kere doğru, 14 kere yanış cevap verilmiş.

Lise 11.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem Sonu Yazılı Testi Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Lise 11.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem Sonu Yazılı Testi sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Lise 11.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem Sonu Yazılı Testi sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Lise 11.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem Sonu Yazılı Testi sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 11.Sınıf Temel Dinî Bilgiler dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet