Sınavı İndir

Lise 10.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) cevap anahtarını görmek için tıklayın
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

Lise 10.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) Detayları

Lise 10.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 21 Ocak 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Lise 10.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) Testini Çöz tıklayın. Lise 10.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Lise 10.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


Lise 10.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • Helpful Tips
  1. Giving and receiving advice
  2. Talking about consequences
  3. Talking about rules and regulations
 • Food and Festivals
  1. Describing actions and processes
  2. Talking about national and international festivals

Ayrıca Lise 10.sınıf İngilizce 2.dönem 1.yazılı soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak metin okuma ve anlama kazanımlarını ölçmektedir etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Lise 10.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavı 10.Sınıf kategorisinin İngilizce alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Lise 10.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Lise 10.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Lise 10.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Lise 10.Sınıf İngilizce 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf İngilizce dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.