Lise 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - Veri Tabanı Yönetimi

Lise 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - Veri Tabanı Yönetimi sınavı 10.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Lise 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - Veri Tabanı Yönetimi Detayları

Lise 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - Veri Tabanı Yönetimi 13 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 13 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Lise 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - Veri Tabanı Yönetimi Testini Çöz tıklayın. Lise 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - Veri Tabanı Yönetimi yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Lise 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - Veri Tabanı Yönetimi sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • TestAyrıca Lise 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.dönem 2.yazılı soruları; veri tabanı yönetimi, MSQL ve sql kazanımlarını ölçen sorulardan test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Lise 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - Veri Tabanı Yönetimi sınavı 10.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Lise 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - Veri Tabanı Yönetimi Testi İstatistikleri

Bu sınav 10 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 68 kere doğru, 82 kere yanış cevap verilmiş.

Lise 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - Veri Tabanı Yönetimi Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Lise 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - Veri Tabanı Yönetimi sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Lise 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - Veri Tabanı Yönetimi sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Lise 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - Veri Tabanı Yönetimi sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet