Kuran-ı Kerim 9.Sınıf Tecvid Test Soruları

Kuran-ı Kerim 9.Sınıf Tecvid Test Soruları sınavı 9.Sınıf kategorisinin Kur’an-ı Kerim alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 19 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Kuran-ı Kerim 9.Sınıf Tecvid Test Soruları Detayları

Kuran-ı Kerim 9.Sınıf Tecvid Test Soruları 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 19 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 10 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Kuran-ı Kerim 9.Sınıf Tecvid Test Soruları Testini Çöz tıklayın. Kuran-ı Kerim 9.Sınıf Tecvid Test Soruları yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Kuran-ı Kerim 9.Sınıf Tecvid Test Soruları sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Kuran-ı Kerim 9.Sınıf Tecvid Test Soruları Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • EZBERLENECEK SURELER, AYETLER VE ANLAMLARI
  • YÜZÜNDEN OKUNACAK SURELER VE ANLAMLARI

Ayrıca Kuran-ı Kerim dersi 2.dönem test soruları; 9.sınıflar için tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Kuran-ı Kerim 9.Sınıf Tecvid Test Soruları sınavı 9.Sınıf kategorisinin Kur’an-ı Kerim alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Kuran-ı Kerim 9.Sınıf Tecvid Test Soruları Testi İstatistikleri

Bu sınav 6 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 26 kere doğru, 56 kere yanış cevap verilmiş.

Kuran-ı Kerim 9.Sınıf Tecvid Test Soruları Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Kuran-ı Kerim 9.Sınıf Tecvid Test Soruları sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Kuran-ı Kerim 9.Sınıf Tecvid Test Soruları sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Kuran-ı Kerim 9.Sınıf Tecvid Test Soruları sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Kur’an-ı Kerim dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.