KEMALPAŞA ANADOLU İMAM HATİP ORTAOKULU

KEMALPAŞA ANADOLU İMAM HATİP ORTAOKULU sınavı 7.Sınıf kategorisinin Peygamberimizin Hayatı alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 9 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
KEMALPAŞA ANADOLU İMAM HATİP ORTAOKULU Detayları

KEMALPAŞA ANADOLU İMAM HATİP ORTAOKULU 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 9 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 25 Aralık 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için KEMALPAŞA ANADOLU İMAM HATİP ORTAOKULU Testini Çöz tıklayın. KEMALPAŞA ANADOLU İMAM HATİP ORTAOKULU yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KEMALPAŞA ANADOLU İMAM HATİP ORTAOKULU sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


KEMALPAŞA ANADOLU İMAM HATİP ORTAOKULU Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • PEYGAMBERİMİZİN EVRENSEL MESAJLARI
  1. Adaletin Gözetilmesi
  2. Bir Hadis Öğreniyorum
  3. Emanetin Gözetilmesi
  4. İnsanların Dokunulmazlıklarının Gözetilmesi
  5. Kul Hakkının Gözetilmesi

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

KEMALPAŞA ANADOLU İMAM HATİP ORTAOKULU sınavı 7.Sınıf kategorisinin Peygamberimizin Hayatı alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

KEMALPAŞA ANADOLU İMAM HATİP ORTAOKULU Testi İstatistikleri

Bu sınav 50 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 220 kere doğru, 124 kere yanış cevap verilmiş.

KEMALPAŞA ANADOLU İMAM HATİP ORTAOKULU Sınavını hangi formatta indirebilirim?

KEMALPAŞA ANADOLU İMAM HATİP ORTAOKULU sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız KEMALPAŞA ANADOLU İMAM HATİP ORTAOKULU sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

KEMALPAŞA ANADOLU İMAM HATİP ORTAOKULU sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 7.Sınıf Peygamberimizin Hayatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.