ismet ayşe behzatoğlu anadolu lisesi kimya dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı

ismet ayşe behzatoğlu anadolu lisesi kimya dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı sınavı 9.Sınıf kategorisinin Kimya alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
ismet ayşe behzatoğlu anadolu lisesi kimya dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı Detayları

ismet ayşe behzatoğlu anadolu lisesi kimya dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 07 Ocak 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için ismet ayşe behzatoğlu anadolu lisesi kimya dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı Testini Çöz tıklayın. ismet ayşe behzatoğlu anadolu lisesi kimya dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

ismet ayşe behzatoğlu anadolu lisesi kimya dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


ismet ayşe behzatoğlu anadolu lisesi kimya dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • ATOM VE PERİYODİK SİSTEM
    1. Atom Modelleri
    2. Atomun Yapısı
    3. Periyodik Sistem

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

ismet ayşe behzatoğlu anadolu lisesi kimya dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı sınavı 9.Sınıf kategorisinin Kimya alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

ismet ayşe behzatoğlu anadolu lisesi kimya dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı Testi İstatistikleri

Bu sınav 2 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 18 kere doğru, 10 kere yanış cevap verilmiş.

ismet ayşe behzatoğlu anadolu lisesi kimya dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı Sınavını hangi formatta indirebilirim?

ismet ayşe behzatoğlu anadolu lisesi kimya dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız ismet ayşe behzatoğlu anadolu lisesi kimya dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

ismet ayşe behzatoğlu anadolu lisesi kimya dersi 1. Dönem 1. Yazılı sınavı sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Kimya dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (0)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet