İSLAHİYE ANADOLU LİSESİ 1.DÖNEM 2.YAZILI

İSLAHİYE ANADOLU LİSESİ 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavı 9.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 14 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
İSLAHİYE ANADOLU LİSESİ 1.DÖNEM 2.YAZILI Detayları

İSLAHİYE ANADOLU LİSESİ 1.DÖNEM 2.YAZILI 6 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 14 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 21 Aralık 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için İSLAHİYE ANADOLU LİSESİ 1.DÖNEM 2.YAZILI Testini Çöz tıklayın. İSLAHİYE ANADOLU LİSESİ 1.DÖNEM 2.YAZILI yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

İSLAHİYE ANADOLU LİSESİ 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test
  • Klasik
  • Test


İSLAHİYE ANADOLU LİSESİ 1.DÖNEM 2.YAZILI Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • ETİK, GÜVENLİK VE TOPLUM
    1. Bilgi Güvenliği
    2. Etik Değerler

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

İSLAHİYE ANADOLU LİSESİ 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavı 9.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

İSLAHİYE ANADOLU LİSESİ 1.DÖNEM 2.YAZILI Testi İstatistikleri

Bu sınav 3 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 8 kere doğru, 8 kere yanış cevap verilmiş.

İSLAHİYE ANADOLU LİSESİ 1.DÖNEM 2.YAZILI Sınavını hangi formatta indirebilirim?

İSLAHİYE ANADOLU LİSESİ 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız İSLAHİYE ANADOLU LİSESİ 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

İSLAHİYE ANADOLU LİSESİ 1.DÖNEM 2.YAZILI sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Bilgisayar Bilimi dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet