İngilizce 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları (9.Sınıflar)

İngilizce 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları (9.Sınıflar) sınavı 9.Sınıf kategorisinin İngilizce alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
İngilizce 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları (9.Sınıflar) Detayları

İngilizce 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları (9.Sınıflar) 4 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 11 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için İngilizce 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları (9.Sınıflar) Testini Çöz tıklayın. İngilizce 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları (9.Sınıflar) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

İngilizce 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları (9.Sınıflar) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


İngilizce 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları (9.Sınıflar) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • : INVITATIONS AND CELEBRATIONS
  1. Asking for and giving suggestions
  2. Doing shopping
  3. Making requests
 • Making requests
  1. Asking for and giving opinion (agreement, disagreement, etc…
  2. Interrupting someone in a conversation
  3. Making predictions about the future

Ayrıca İngilizce dersi 2.dönem sonu yazılı soruları; 9.sınıflar için tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

İngilizce 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları (9.Sınıflar) sınavı 9.Sınıf kategorisinin İngilizce alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

İngilizce 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları (9.Sınıflar) Testi İstatistikleri

Bu sınav 4 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 39 kere doğru, 56 kere yanış cevap verilmiş.

İngilizce 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları (9.Sınıflar) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

İngilizce 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları (9.Sınıflar) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız İngilizce 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları (9.Sınıflar) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

İngilizce 2.Dönem Sonu Yazılı Soruları (9.Sınıflar) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf İngilizce dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.