İlkokul 4.Sınıf Türkçe Dersi Sene Sonu Değerlendirme Soruları

İlkokul 4.Sınıf Türkçe Dersi Sene Sonu Değerlendirme Soruları sınavı 4.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
İlkokul 4.Sınıf Türkçe Dersi Sene Sonu Değerlendirme Soruları Detayları

İlkokul 4.Sınıf Türkçe Dersi Sene Sonu Değerlendirme Soruları 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 07 Haziran 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için İlkokul 4.Sınıf Türkçe Dersi Sene Sonu Değerlendirme Soruları Testini Çöz tıklayın. İlkokul 4.Sınıf Türkçe Dersi Sene Sonu Değerlendirme Soruları yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

İlkokul 4.Sınıf Türkçe Dersi Sene Sonu Değerlendirme Soruları sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


İlkokul 4.Sınıf Türkçe Dersi Sene Sonu Değerlendirme Soruları Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • DÜNYAMIZ VE UZAY

Ayrıca Tamamı test ve cevap anahtarlı ilkokul 4.sınıf Türkçe dersi 2.dönem 2.yazılı yoklama soruları etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

İlkokul 4.Sınıf Türkçe Dersi Sene Sonu Değerlendirme Soruları sınavı 4.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

İlkokul 4.Sınıf Türkçe Dersi Sene Sonu Değerlendirme Soruları Testi İstatistikleri

Bu sınav 2 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 8 kere doğru, 16 kere yanış cevap verilmiş.

İlkokul 4.Sınıf Türkçe Dersi Sene Sonu Değerlendirme Soruları Sınavını hangi formatta indirebilirim?

İlkokul 4.Sınıf Türkçe Dersi Sene Sonu Değerlendirme Soruları sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız İlkokul 4.Sınıf Türkçe Dersi Sene Sonu Değerlendirme Soruları sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

İlkokul 4.Sınıf Türkçe Dersi Sene Sonu Değerlendirme Soruları sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 4.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.