İlkokul 4.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test

İlkokul 4.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test sınavı 4.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
İlkokul 4.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test Detayları

İlkokul 4.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 01 Nisan 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için İlkokul 4.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test Testini Çöz tıklayın. İlkokul 4.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

İlkokul 4.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test
 • Boşluk Doldurma
 • Test


İlkokul 4.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • MADDEYİ TANIYALIM
  1. Karışımlar Ayrıştırılması
  2. Karışımların Ekonomik Değeri
  3. Madde ve Cisim
  4. Maddenin Hâlleri
  5. Maddenin Isı Etkisiyle Değişimi
  6. Maddenin Ölçülebilir Özellikleri
  7. Maddeyi Niteleyen Özellikler
  8. Saf Madde ve Karışım

Ayrıca İlkokul 4.sınıf fen bilimleri 2.dönem 1.yazılı soruları; mebsinavlari.com tarafından yeni müfredata uygun hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

İlkokul 4.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test sınavı 4.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

İlkokul 4.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 4 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 1 kere doğru, 12 kere yanış cevap verilmiş.

İlkokul 4.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

İlkokul 4.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız İlkokul 4.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

İlkokul 4.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem 1.Yazılı Soruları - Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 4.Sınıf Fen Bilimleri dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.