Sınavı İndir

İlkokul 3.Sınıf Türkçe Dönem Sonu Değerlendirme (Klasik) cevap anahtarını görmek için tıklayın
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

İlkokul 3.Sınıf Türkçe Dönem Sonu Değerlendirme (Klasik) Detayları

İlkokul 3.Sınıf Türkçe Dönem Sonu Değerlendirme (Klasik) 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 16 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 14 Ocak 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. İlkokul 3.Sınıf Türkçe Dönem Sonu Değerlendirme (Klasik) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

İlkokul 3.Sınıf Türkçe Dönem Sonu Değerlendirme (Klasik) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Klasik
  • Test


İlkokul 3.Sınıf Türkçe Dönem Sonu Değerlendirme (Klasik) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Sağlık
  • Değerlerimiz ve Çevre

Ayrıca İlkokul 3.sınıf Türkçe 1.dönem sonu değerlendirme soruları; mebsinavlari.com tarafından klasik, doğru yanlış, test türünde sorulardan hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

İlkokul 3.Sınıf Türkçe Dönem Sonu Değerlendirme (Klasik) sınavı 3.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

İlkokul 3.Sınıf Türkçe Dönem Sonu Değerlendirme (Klasik) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

İlkokul 3.Sınıf Türkçe Dönem Sonu Değerlendirme (Klasik) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız İlkokul 3.Sınıf Türkçe Dönem Sonu Değerlendirme (Klasik) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

İlkokul 3.Sınıf Türkçe Dönem Sonu Değerlendirme (Klasik) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 3.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.