İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme - Test

İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme - Test sınavı 3.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme - Test Detayları

İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme - Test 4 kere indirildi. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 08 Mart 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 2 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme - Test Testini Çöz tıklayın. İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme - Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme - Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme - Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • CANLILAR DÜNYASINA YOLCULUK
  1. Ben ve Çevrem
  2. Bilinçli Tüketici
  3. Çevremizdeki Varlıkları Tanıyalım
  4. Doğal ve Yapay Çevre
  5. Sağlıklı Yaşam

Ayrıca İlkokul 3.sınıf fen bilimleri 2.dönem 1.değerlendirme soruları; çoktan seçmeli sorulardan ve tamamı cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme - Test sınavı 3.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme - Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 90 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 1576 kere doğru, 559 kere yanış cevap verilmiş.

İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme - Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme - Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme - Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme - Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 3.Sınıf Fen Bilimleri dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (2)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet