İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme Soruları

İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme Soruları sınavı 3.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Toplamda 27 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme Soruları Detayları

İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme Soruları 7 kere indirildi. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 27 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 12 Şubat 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme Soruları Testini Çöz tıklayın. İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme Soruları yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme Soruları sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme Soruları Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • CANLILAR DÜNYASINA YOLCULUK
  1. Ben ve Çevrem
  2. Bilinçli Tüketici
  3. Çevremizdeki Varlıkları Tanıyalım
  4. Doğal ve Yapay Çevre
  5. Sağlıklı Yaşam

Ayrıca İlkokul 3.sınıf fen bilimleri 2.dönem 1.değerlendirme soruları; mebsinavlari.com tarafından tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme Soruları sınavı 3.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme Soruları Testi İstatistikleri

Bu sınav 23 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 496 kere doğru, 92 kere yanış cevap verilmiş.

İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme Soruları Sınavını hangi formatta indirebilirim?

İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme Soruları sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme Soruları sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

İlkokul 3.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Başı Değerlendirme Soruları sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 3.Sınıf Fen Bilimleri dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.