Göktürk Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi

Göktürk Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi sınavı 9.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Toplamda 25 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Göktürk Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi Detayları

Göktürk Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi 8 kere indirildi. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 25 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 10 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 2 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Göktürk Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi Testini Çöz tıklayın. Göktürk Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Göktürk Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test
  • Klasik
  • Test


Göktürk Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • PROGRAMLAMA
    1. Program Kontrolü
    2. Program Kontrolü
    3. Programlamanın Temelleri

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Göktürk Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi sınavı 9.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Göktürk Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi Testi İstatistikleri

Bu sınav 56 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 866 kere doğru, 233 kere yanış cevap verilmiş.

Göktürk Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Göktürk Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Göktürk Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Göktürk Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Bilgisayar Bilimi dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.