Fen Bilimleri İlkokul 3.Sınıf 2.Dönem Değerlendirme Soruları

Fen Bilimleri İlkokul 3.Sınıf 2.Dönem Değerlendirme Soruları sınavı 3.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Fen Bilimleri İlkokul 3.Sınıf 2.Dönem Değerlendirme Soruları Detayları

Fen Bilimleri İlkokul 3.Sınıf 2.Dönem Değerlendirme Soruları 10 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 31 Mart 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Fen Bilimleri İlkokul 3.Sınıf 2.Dönem Değerlendirme Soruları Testini Çöz tıklayın. Fen Bilimleri İlkokul 3.Sınıf 2.Dönem Değerlendirme Soruları yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Fen Bilimleri İlkokul 3.Sınıf 2.Dönem Değerlendirme Soruları sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


Fen Bilimleri İlkokul 3.Sınıf 2.Dönem Değerlendirme Soruları Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • CANLILAR DÜNYASINA YOLCULUK
  1. Ben ve Çevrem
  2. Bilinçli Tüketici
  3. Çevremizdeki Varlıkları Tanıyalım
  4. Doğal ve Yapay Çevre
  5. Sağlıklı Yaşam

Ayrıca İlkokul 3.sınıf fen bilimleri 2.dönem 1.değerlendirme soruları; mebsinavlari.com tarafından tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Fen Bilimleri İlkokul 3.Sınıf 2.Dönem Değerlendirme Soruları sınavı 3.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Fen Bilimleri İlkokul 3.Sınıf 2.Dönem Değerlendirme Soruları Testi İstatistikleri

Bu sınav 8 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 137 kere doğru, 67 kere yanış cevap verilmiş.

Fen Bilimleri İlkokul 3.Sınıf 2.Dönem Değerlendirme Soruları Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Fen Bilimleri İlkokul 3.Sınıf 2.Dönem Değerlendirme Soruları sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Fen Bilimleri İlkokul 3.Sınıf 2.Dönem Değerlendirme Soruları sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Fen Bilimleri İlkokul 3.Sınıf 2.Dönem Değerlendirme Soruları sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 3.Sınıf Fen Bilimleri dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet