ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU 1.DÖNEM 2.YAZILI

ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 10 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU 1.DÖNEM 2.YAZILI Detayları

ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU 1.DÖNEM 2.YAZILI 5 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 10 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 03 Ocak 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU 1.DÖNEM 2.YAZILI Testini Çöz tıklayın. ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU 1.DÖNEM 2.YAZILI yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Doğru-Yanlış
  • Test


ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU 1.DÖNEM 2.YAZILI Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • ETİK VE GÜVENLİK
    1. Dijital Vatandaşlık
    2. Etik Değerler
    3. Gizlilik ve Güvenlik

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU 1.DÖNEM 2.YAZILI Testi İstatistikleri

Bu sınav 28 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 139 kere doğru, 88 kere yanış cevap verilmiş.

ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU 1.DÖNEM 2.YAZILI Sınavını hangi formatta indirebilirim?

ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU 1.DÖNEM 2.YAZILI sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU 1.DÖNEM 2.YAZILI sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (0)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet