Edebiyat 2.dönem 2.Sınav Soruları - 9.Sınıflar

Edebiyat 2.dönem 2.Sınav Soruları - 9.Sınıflar sınavı 9.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Edebiyat 2.dönem 2.Sınav Soruları - 9.Sınıflar Detayları

Edebiyat 2.dönem 2.Sınav Soruları - 9.Sınıflar 4 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 09 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Edebiyat 2.dönem 2.Sınav Soruları - 9.Sınıflar Testini Çöz tıklayın. Edebiyat 2.dönem 2.Sınav Soruları - 9.Sınıflar yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Edebiyat 2.dönem 2.Sınav Soruları - 9.Sınıflar sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Edebiyat 2.dönem 2.Sınav Soruları - 9.Sınıflar Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Masal / Fabl
  • Mektup / e-posta
  • Günlük / Blog

Ayrıca Edebiyat dersi 2.dönem 2.sınav soruları; 9.sınıflar için tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Edebiyat 2.dönem 2.Sınav Soruları - 9.Sınıflar sınavı 9.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Edebiyat 2.dönem 2.Sınav Soruları - 9.Sınıflar Testi İstatistikleri

Bu sınav 8 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 76 kere doğru, 73 kere yanış cevap verilmiş.

Edebiyat 2.dönem 2.Sınav Soruları - 9.Sınıflar Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Edebiyat 2.dönem 2.Sınav Soruları - 9.Sınıflar sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Edebiyat 2.dönem 2.Sınav Soruları - 9.Sınıflar sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Edebiyat 2.dönem 2.Sınav Soruları - 9.Sınıflar sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.