DAMAR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME

DAMAR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME sınavı 1.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
DAMAR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME Detayları

DAMAR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 09 Mayıs 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için DAMAR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME Testini Çöz tıklayın. DAMAR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DAMAR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test
  • Klasik
  • Test


DAMAR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Birey ve Toplum

Ayrıca TÜRKÇE etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

DAMAR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME sınavı 1.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

DAMAR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME Sınavını hangi formatta indirebilirim?

DAMAR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız DAMAR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

DAMAR İLKOKULU 2.DÖNEM KAZANIM DEĞERLENDİRME sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 1.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.