BORNOVA MALAZGİRT İLKOKULU

BORNOVA MALAZGİRT İLKOKULU sınavı 3.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
BORNOVA MALAZGİRT İLKOKULU Detayları

BORNOVA MALAZGİRT İLKOKULU 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 10 Mart 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için BORNOVA MALAZGİRT İLKOKULU Testini Çöz tıklayın. BORNOVA MALAZGİRT İLKOKULU yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

BORNOVA MALAZGİRT İLKOKULU sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


BORNOVA MALAZGİRT İLKOKULU Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Üretim Tüketim ve Verimlilik
  • Dünyamız ve Uzay

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

BORNOVA MALAZGİRT İLKOKULU sınavı 3.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

BORNOVA MALAZGİRT İLKOKULU Sınavını hangi formatta indirebilirim?

BORNOVA MALAZGİRT İLKOKULU sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız BORNOVA MALAZGİRT İLKOKULU sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

BORNOVA MALAZGİRT İLKOKULU sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 3.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (0)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet