Biyoloji Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test

Biyoloji Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test sınavı 9.Sınıf kategorisinin Biyoloji alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Biyoloji Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test Detayları

Biyoloji Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test 3 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 30 Mart 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Biyoloji Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test Testini Çöz tıklayın. Biyoloji Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Biyoloji Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Biyoloji Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • HÜCRE
    1. Canlılığın Temel Birimi Hücre

Ayrıca Lise 9.sınıf biyoloji 2.dönem 1.yazılı soruları; mebsinavlari.com tarafından tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Biyoloji Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test sınavı 9.Sınıf kategorisinin Biyoloji alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Biyoloji Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 18 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 110 kere doğru, 165 kere yanış cevap verilmiş.

Biyoloji Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Biyoloji Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Biyoloji Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Biyoloji Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Biyoloji dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.