Bilişim Teknolojileri Testi - 5.Sınıflar

Bilişim Teknolojileri Testi - 5.Sınıflar sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 22 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:   Leemaralissa
05 Ocak 2023

5


Bilişim Teknolojileri Testi - 5.Sınıflar Detayları

Bilişim Teknolojileri Testi - 5.Sınıflar 2 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 22 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 03 Ocak 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Bilişim Teknolojileri Testi - 5.Sınıflar Testini Çöz tıklayın. Bilişim Teknolojileri Testi - 5.Sınıflar yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Bilişim Teknolojileri Testi - 5.Sınıflar sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test
 • Boşluk Doldurma
 • Doğru-Yanlış
 • Test
 • Boşluk Doldurma
 • Test
 • Klasik
 • Test


Bilişim Teknolojileri Testi - 5.Sınıflar Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • ETİK VE GÜVENLİK
  1. Dijital Vatandaşlık
  2. Etik Değerler
  3. Gizlilik ve Güvenlik

Ayrıca 5.sınıflar bilişim teknolojileri dersi için 1.dönem sonu hazırlanmış test soruları; cevap anahtarlı ve müfredata uygun hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Bilişim Teknolojileri Testi - 5.Sınıflar sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Bilişim Teknolojileri Testi - 5.Sınıflar Testi İstatistikleri

Bu sınav 55 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 405 kere doğru, 331 kere yanış cevap verilmiş.

Bilişim Teknolojileri Testi - 5.Sınıflar Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Bilişim Teknolojileri Testi - 5.Sınıflar sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Bilişim Teknolojileri Testi - 5.Sınıflar sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri Testi - 5.Sınıflar sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet