Sınavı İndir

Bilişim Teknolojilei ve Yazılım 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Test) Code.org Soruları cevap anahtarını görmek için tıklayın
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

Bilişim Teknolojilei ve Yazılım 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Test) Code.org Soruları Detayları

Bilişim Teknolojilei ve Yazılım 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Test) Code.org Soruları 9 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 21 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 15 Mart 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Bilişim Teknolojilei ve Yazılım 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Test) Code.org Soruları Testini Çöz tıklayın. Bilişim Teknolojilei ve Yazılım 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Test) Code.org Soruları yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Bilişim Teknolojilei ve Yazılım 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Test) Code.org Soruları sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Bilişim Teknolojilei ve Yazılım 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Test) Code.org Soruları Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • İLETİŞİM, ARAŞTIRMA VE İŞ BİRLİĞİ
    1. Araştırma
    2. Bilgisayar Ağları
    3. İletişim Teknolojileri ve İş Birliği

Ayrıca 5.sınıf bilişim teknolojileri ve yazılım 2.dönem 1.yazılı soruları; code.org kazanımlarını kapsayan tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Bilişim Teknolojilei ve Yazılım 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Test) Code.org Soruları sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Bilişim Teknolojilei ve Yazılım 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Test) Code.org Soruları Testi İstatistikleri

Bu sınav 10 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 124 kere doğru, 27 kere yanış cevap verilmiş.

Bilişim Teknolojilei ve Yazılım 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Test) Code.org Soruları Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Bilişim Teknolojilei ve Yazılım 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Test) Code.org Soruları sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Bilişim Teknolojilei ve Yazılım 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Test) Code.org Soruları sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Bilişim Teknolojilei ve Yazılım 5.Sınıf 2.Dönem 1.Sınav (Test) Code.org Soruları sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.