Bilgisayar Bilimi Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik

Bilgisayar Bilimi Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik sınavı 9.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Bilgisayar Bilimi Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik Detayları

Bilgisayar Bilimi Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik 8 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 28 Mart 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bilgisayar Bilimi Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Bilgisayar Bilimi Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Klasik


Bilgisayar Bilimi Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • PROGRAMLAMA
    1. Program Kontrolü
    2. Program Kontrolü
    3. Programlamanın Temelleri

Ayrıca Lise 9.sınıf bilgisayar bilimi 2.dönem 1.yazılı soruları; klasik türde python sorularından oluşmaktadır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Bilgisayar Bilimi Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik sınavı 9.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Bilgisayar Bilimi Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Bilgisayar Bilimi Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Bilgisayar Bilimi Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Bilgisayar Bilimi Lise 9.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı - Klasik sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Bilgisayar Bilimi dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet