Sınavı İndir

Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz
Bilgisayar Bilimi Kur-1 A. Dönem 1. Yazılı Detayları

Bilgisayar Bilimi Kur-1 A. Dönem 1. Yazılı 16 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 27 Ekim 2021 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Bilgisayar Bilimi Kur-1 A. Dönem 1. Yazılı Testini Çöz tıklayın. Bilgisayar Bilimi Kur-1 A. Dönem 1. Yazılı yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Bilgisayar Bilimi Kur-1 A. Dönem 1. Yazılı sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Bilgisayar Bilimi Kur-1 A. Dönem 1. Yazılı Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • ETİK, GÜVENLİK VE TOPLUM
    1. Bilgi Güvenliği
    2. Etik Değerler

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Bilgisayar Bilimi Kur-1 A. Dönem 1. Yazılı sınavı 9.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Bilgisayar Bilimi Kur-1 A. Dönem 1. Yazılı Testi İstatistikleri

Bu sınav 20 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 140 kere doğru, 49 kere yanış cevap verilmiş.

Bilgisayar Bilimi Kur-1 A. Dönem 1. Yazılı Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Bilgisayar Bilimi Kur-1 A. Dönem 1. Yazılı sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Bilgisayar Bilimi Kur-1 A. Dönem 1. Yazılı sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Bilgisayar Bilimi Kur-1 A. Dönem 1. Yazılı sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Bilgisayar Bilimi dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.