Sınavı İndir

Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz
Bilgisayar Bilimi 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları 2021 Detayları

Bilgisayar Bilimi 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları 2021 23 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 27 Ekim 2021 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Bilgisayar Bilimi 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları 2021 Testini Çöz tıklayın. Bilgisayar Bilimi 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları 2021 yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Bilgisayar Bilimi 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları 2021 sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Bilgisayar Bilimi 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları 2021 Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • ETİK, GÜVENLİK VE TOPLUM
    1. Bilgi Güvenliği
    2. Etik Değerler

Ayrıca Lise 9.sınıf bilgisayar bilimi için yeni müfredata uygun cevap anahtarlı ve tamamı testlerden oluşan 1.dönem 1.yazılı soruları etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Bilgisayar Bilimi 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları 2021 sınavı 9.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

Bilgisayar Bilimi 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları 2021 Testi İstatistikleri

Bu sınav 18 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 168 kere doğru, 106 kere yanış cevap verilmiş.

Bilgisayar Bilimi 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları 2021 Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Bilgisayar Bilimi 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları 2021 sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Bilgisayar Bilimi 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları 2021 sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Bilgisayar Bilimi 9.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Soruları 2021 sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Bilgisayar Bilimi dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.