BAĞLICA ORTAOKULU 1. DÖNEM 2. YAZILISI

BAĞLICA ORTAOKULU 1. DÖNEM 2. YAZILISI sınavı 6.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Toplamda 25 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
BAĞLICA ORTAOKULU 1. DÖNEM 2. YAZILISI Detayları

BAĞLICA ORTAOKULU 1. DÖNEM 2. YAZILISI 2 kere indirildi. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 25 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 12 Ocak 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için BAĞLICA ORTAOKULU 1. DÖNEM 2. YAZILISI Testini Çöz tıklayın. BAĞLICA ORTAOKULU 1. DÖNEM 2. YAZILISI yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

BAĞLICA ORTAOKULU 1. DÖNEM 2. YAZILISI sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test
  • Boşluk Doldurma
  • Test


BAĞLICA ORTAOKULU 1. DÖNEM 2. YAZILISI Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • ETİK VE GÜVENLİK
    1. Etik Değerler
    2. Etik Değerler
    3. Gizlilik ve Güvenlik

Ayrıca etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

BAĞLICA ORTAOKULU 1. DÖNEM 2. YAZILISI sınavı 6.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

BAĞLICA ORTAOKULU 1. DÖNEM 2. YAZILISI Testi İstatistikleri

Bu sınav 16 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 266 kere doğru, 53 kere yanış cevap verilmiş.

BAĞLICA ORTAOKULU 1. DÖNEM 2. YAZILISI Sınavını hangi formatta indirebilirim?

BAĞLICA ORTAOKULU 1. DÖNEM 2. YAZILISI sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız BAĞLICA ORTAOKULU 1. DÖNEM 2. YAZILISI sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

BAĞLICA ORTAOKULU 1. DÖNEM 2. YAZILISI sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.