Arapça Yazılı Soruları (8.Sınıflar)

Arapça Yazılı Soruları (8.Sınıflar) sınavı 8.Sınıf kategorisinin Arapça alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Arapça Yazılı Soruları (8.Sınıflar) Detayları

Arapça Yazılı Soruları (8.Sınıflar) 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 09 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için Arapça Yazılı Soruları (8.Sınıflar) Testini Çöz tıklayın. Arapça Yazılı Soruları (8.Sınıflar) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Arapça Yazılı Soruları (8.Sınıflar) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


Arapça Yazılı Soruları (8.Sınıflar) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • SPOR
  1. Spor ÇeĢitleri
  2. Spor Tarihi
  3. Sporun Önemi
 • OKULA VEDA
  1. Arkadaşlara Veda
  2. Mezuniyet
  3. Yaz Tatili

Ayrıca Arapça dersi yazılı soruları; 8.sınıflar için 2.dönem 2.sınav için mebsinavlari.com tarafından hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Arapça Yazılı Soruları (8.Sınıflar) sınavı 8.Sınıf kategorisinin Arapça alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Arapça Yazılı Soruları (8.Sınıflar) Testi İstatistikleri

Bu sınav 7 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 33 kere doğru, 52 kere yanış cevap verilmiş.

Arapça Yazılı Soruları (8.Sınıflar) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Arapça Yazılı Soruları (8.Sınıflar) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Arapça Yazılı Soruları (8.Sınıflar) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Arapça Yazılı Soruları (8.Sınıflar) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 8.Sınıf Arapça dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.