Amiral Turgut Reis İlkokulu 4. Sınıf 2. dönem 2. yazılı

Amiral Turgut Reis İlkokulu 4. Sınıf 2. dönem 2. yazılı sınavı 4.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
Amiral Turgut Reis İlkokulu 4. Sınıf 2. dönem 2. yazılı Detayları

Amiral Turgut Reis İlkokulu 4. Sınıf 2. dönem 2. yazılı 2 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 23 Mayıs 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Amiral Turgut Reis İlkokulu 4. Sınıf 2. dönem 2. yazılı yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Amiral Turgut Reis İlkokulu 4. Sınıf 2. dönem 2. yazılı sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


Amiral Turgut Reis İlkokulu 4. Sınıf 2. dönem 2. yazılı Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • DÜNYAMIZ VE UZAY

Ayrıca Türkçe 7.TEMA etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

Amiral Turgut Reis İlkokulu 4. Sınıf 2. dönem 2. yazılı sınavı 4.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

Amiral Turgut Reis İlkokulu 4. Sınıf 2. dönem 2. yazılı Sınavını hangi formatta indirebilirim?

Amiral Turgut Reis İlkokulu 4. Sınıf 2. dönem 2. yazılı sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız Amiral Turgut Reis İlkokulu 4. Sınıf 2. dönem 2. yazılı sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

Amiral Turgut Reis İlkokulu 4. Sınıf 2. dönem 2. yazılı sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 4.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.