9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Yazılı - Test

9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Yazılı - Test sınavı 9.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Yazılı - Test Detayları

9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Yazılı - Test 9 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 11 Mayıs 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Yazılı - Test Testini Çöz tıklayın. 9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Yazılı - Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Yazılı - Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Yazılı - Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Masal / Fabl
  • Mektup / e-posta
  • Günlük / Blog

Ayrıca 9.sınıf Türk dili ve edebiyatı 2.dönem 2.yazılı soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak yeni müfredata uygun hazrılanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Yazılı - Test sınavı 9.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Yazılı - Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 50 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 384 kere doğru, 394 kere yanış cevap verilmiş.

9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Yazılı - Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Yazılı - Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Yazılı - Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.Dönem 2.Yazılı - Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet