9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılı - Test

9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılı - Test sınavı 9.Sınıf kategorisinin Temel Dinî Bilgiler alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 23 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:   kürşat nusret
08 Mayıs 2023

evet var.

İslam ahlakının ahlaki erdem sayılabilmesi için hangi özelliğinin olması gerekmektedir? A) Çok fazla olmalı B) Devamlı olmalı C) Gizli olmalı D) Açık olmalı E) Sessiz olmalı ama burda gizli davette erdemli açık davette erdemli devamlı olmasıda erdemi olur


9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılı - Test Detayları

9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılı - Test 29 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 23 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 11 Mayıs 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılı - Test Testini Çöz tıklayın. 9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılı - Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılı - Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • TestAyrıca 9.sınıf temel dini bilgiler 2.dönem 2.yazılı soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak yeni müfredata uygun hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılı - Test sınavı 9.Sınıf kategorisinin Temel Dinî Bilgiler alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılı - Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 225 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 2389 kere doğru, 1460 kere yanlış cevap verilmiş.

9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılı - Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılı - Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılı - Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılı - Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Temel Dinî Bilgiler dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.