9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 1.Dönem 1.Yazılı (Aile yapısı ve evlilik) Test

9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 1.Dönem 1.Yazılı (Aile yapısı ve evlilik) Test sınavı 9.Sınıf kategorisinin Temel Dinî Bilgiler alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 1.Dönem 1.Yazılı (Aile yapısı ve evlilik) Test Detayları

9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 1.Dönem 1.Yazılı (Aile yapısı ve evlilik) Test 3 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 24 Ekim 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 1.Dönem 1.Yazılı (Aile yapısı ve evlilik) Test Testini Çöz tıklayın. 9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 1.Dönem 1.Yazılı (Aile yapısı ve evlilik) Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 1.Dönem 1.Yazılı (Aile yapısı ve evlilik) Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • TestAyrıca 9.sınıf temel dini bilgiler 1.dönem 1.yazılı soruları; aile yapısı, evlilik, kardeşlik gibi kazanımları kapsayan test türü sorulardan hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 1.Dönem 1.Yazılı (Aile yapısı ve evlilik) Test sınavı 9.Sınıf kategorisinin Temel Dinî Bilgiler alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 1.Dönem 1.Yazılı (Aile yapısı ve evlilik) Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 97 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 560 kere doğru, 475 kere yanış cevap verilmiş.

9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 1.Dönem 1.Yazılı (Aile yapısı ve evlilik) Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 1.Dönem 1.Yazılı (Aile yapısı ve evlilik) Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 1.Dönem 1.Yazılı (Aile yapısı ve evlilik) Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

9.Sınıf Temel Dini Bilgiler 1.Dönem 1.Yazılı (Aile yapısı ve evlilik) Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Temel Dinî Bilgiler dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.