9.Sınıf TDE IV. Ünite Test 1 - Masal/Fabl

9.Sınıf TDE IV. Ünite Test 1 - Masal/Fabl sınavı 9.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
9.Sınıf TDE IV. Ünite Test 1 - Masal/Fabl Detayları

9.Sınıf TDE IV. Ünite Test 1 - Masal/Fabl 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 02 Kasım 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 9.Sınıf TDE IV. Ünite Test 1 - Masal/Fabl Testini Çöz tıklayın. 9.Sınıf TDE IV. Ünite Test 1 - Masal/Fabl yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

9.Sınıf TDE IV. Ünite Test 1 - Masal/Fabl sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


9.Sınıf TDE IV. Ünite Test 1 - Masal/Fabl Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Şiir
  • Makale
  • Roman

Ayrıca 9.sınıf TDE IV. Ünite test soruları 1; masal ve fabl konularından tamamı test ve cevap anahtarlı olarak mebsinavlari.com tarafından hazırlanmıştır

Evriye sanatını tanıma.

etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

9.Sınıf TDE IV. Ünite Test 1 - Masal/Fabl sınavı 9.Sınıf kategorisinin Türk Dili ve Edebiyatı alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

9.Sınıf TDE IV. Ünite Test 1 - Masal/Fabl Sınavını hangi formatta indirebilirim?

9.Sınıf TDE IV. Ünite Test 1 - Masal/Fabl sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 9.Sınıf TDE IV. Ünite Test 1 - Masal/Fabl sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

9.Sınıf TDE IV. Ünite Test 1 - Masal/Fabl sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.