9.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı (Eşitsizlikler, Kümler, Problemler) - Test

9.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı (Eşitsizlikler, Kümler, Problemler) - Test sınavı 9.Sınıf kategorisinin Matematik alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
9.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı (Eşitsizlikler, Kümler, Problemler) - Test Detayları

9.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı (Eşitsizlikler, Kümler, Problemler) - Test 0 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 26 Ekim 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 9.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı (Eşitsizlikler, Kümler, Problemler) - Test Testini Çöz tıklayın. 9.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı (Eşitsizlikler, Kümler, Problemler) - Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

9.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı (Eşitsizlikler, Kümler, Problemler) - Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


9.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı (Eşitsizlikler, Kümler, Problemler) - Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • MANTIK
    1. Önerme ve bileşik önermeler
  • KÜMELER
    1. Kümelerde İşlemler
    2. Kümelerde Temel Kavramlar

Ayrıca 9.sınıf matematik 1.dönem 1.yazılı soruları; eşitsizlikler, kümeler, problemler, köklü ifadeler kazanımlarını kapsayan test türü sorulardan hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

9.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı (Eşitsizlikler, Kümler, Problemler) - Test sınavı 9.Sınıf kategorisinin Matematik alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

9.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı (Eşitsizlikler, Kümler, Problemler) - Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 38 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 88 kere doğru, 364 kere yanış cevap verilmiş.

9.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı (Eşitsizlikler, Kümler, Problemler) - Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

9.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı (Eşitsizlikler, Kümler, Problemler) - Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 9.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı (Eşitsizlikler, Kümler, Problemler) - Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

9.Sınıf Matematik 1.Dönem 1.Yazılı (Eşitsizlikler, Kümler, Problemler) - Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Matematik dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.