9.Sınıf Kuran-ı Kerim 1.Dönem 1.Yazılı (Kuran'ın özellikleri) - Test

9.Sınıf Kuran-ı Kerim 1.Dönem 1.Yazılı (Kuran'ın özellikleri) - Test sınavı 9.Sınıf kategorisinin Kur’an-ı Kerim alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
9.Sınıf Kuran-ı Kerim 1.Dönem 1.Yazılı (Kuran'ın özellikleri) - Test Detayları

9.Sınıf Kuran-ı Kerim 1.Dönem 1.Yazılı (Kuran'ın özellikleri) - Test 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 26 Ekim 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 9.Sınıf Kuran-ı Kerim 1.Dönem 1.Yazılı (Kuran'ın özellikleri) - Test Testini Çöz tıklayın. 9.Sınıf Kuran-ı Kerim 1.Dönem 1.Yazılı (Kuran'ın özellikleri) - Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

9.Sınıf Kuran-ı Kerim 1.Dönem 1.Yazılı (Kuran'ın özellikleri) - Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


9.Sınıf Kuran-ı Kerim 1.Dönem 1.Yazılı (Kuran'ın özellikleri) - Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • KUR’AN OKUMAYA GİRİŞ

Ayrıca 9.sınıf Kuran-ı Kerim 1.dönem 1.yazılı soruları; Kuran-ı Kerim'in özellikleri ve isimleri ve ibadet kazanımlarını kapsayan test tipi sorulardan oluşmaktadır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

9.Sınıf Kuran-ı Kerim 1.Dönem 1.Yazılı (Kuran'ın özellikleri) - Test sınavı 9.Sınıf kategorisinin Kur’an-ı Kerim alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

9.Sınıf Kuran-ı Kerim 1.Dönem 1.Yazılı (Kuran'ın özellikleri) - Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 167 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 1474 kere doğru, 483 kere yanış cevap verilmiş.

9.Sınıf Kuran-ı Kerim 1.Dönem 1.Yazılı (Kuran'ın özellikleri) - Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

9.Sınıf Kuran-ı Kerim 1.Dönem 1.Yazılı (Kuran'ın özellikleri) - Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 9.Sınıf Kuran-ı Kerim 1.Dönem 1.Yazılı (Kuran'ın özellikleri) - Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

9.Sınıf Kuran-ı Kerim 1.Dönem 1.Yazılı (Kuran'ın özellikleri) - Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Kur’an-ı Kerim dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.