9.Sınıf Fizik 1.Dönem 1.Yazılı (Temel Büyüklükler, Fizik Bilimi) - TEST

9.Sınıf Fizik 1.Dönem 1.Yazılı (Temel Büyüklükler, Fizik Bilimi) - TEST sınavı 9.Sınıf kategorisinin Fizik alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:   Zeynep
07 Kasım 2022

9.soruyu anlamadım 


9.Sınıf Fizik 1.Dönem 1.Yazılı (Temel Büyüklükler, Fizik Bilimi) - TEST Detayları

9.Sınıf Fizik 1.Dönem 1.Yazılı (Temel Büyüklükler, Fizik Bilimi) - TEST 6 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 27 Ekim 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 9.Sınıf Fizik 1.Dönem 1.Yazılı (Temel Büyüklükler, Fizik Bilimi) - TEST Testini Çöz tıklayın. 9.Sınıf Fizik 1.Dönem 1.Yazılı (Temel Büyüklükler, Fizik Bilimi) - TEST yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

9.Sınıf Fizik 1.Dönem 1.Yazılı (Temel Büyüklükler, Fizik Bilimi) - TEST sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


9.Sınıf Fizik 1.Dönem 1.Yazılı (Temel Büyüklükler, Fizik Bilimi) - TEST Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • FİZİK BİLİMİNE GİRİŞ
  1. Fizik Bilimi
 • MADDE VE ÖZELLİKLERİ
  1. Adezyon ve Kohezyon
  2. Dayanıklılık
  3. Madde ve Özkütle

Ayrıca 9.sınıf fizik 1.dönem 1.yazılı soruları; fizik bilimine giriş, temel büyüklükler, fizik biliminin alt dalları kazanımlarını ölçen test türü sorulardan hazırlanmıştır. etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

9.Sınıf Fizik 1.Dönem 1.Yazılı (Temel Büyüklükler, Fizik Bilimi) - TEST sınavı 9.Sınıf kategorisinin Fizik alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

9.Sınıf Fizik 1.Dönem 1.Yazılı (Temel Büyüklükler, Fizik Bilimi) - TEST Testi İstatistikleri

Bu sınav 55 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 561 kere doğru, 313 kere yanış cevap verilmiş.

9.Sınıf Fizik 1.Dönem 1.Yazılı (Temel Büyüklükler, Fizik Bilimi) - TEST Sınavını hangi formatta indirebilirim?

9.Sınıf Fizik 1.Dönem 1.Yazılı (Temel Büyüklükler, Fizik Bilimi) - TEST sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 9.Sınıf Fizik 1.Dönem 1.Yazılı (Temel Büyüklükler, Fizik Bilimi) - TEST sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

9.Sınıf Fizik 1.Dönem 1.Yazılı (Temel Büyüklükler, Fizik Bilimi) - TEST sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Fizik dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.