9.Sınıf Coğrafya 1.Dönem 1.Yazılı (Parelel ve Meridyenler) - Test

9.Sınıf Coğrafya 1.Dönem 1.Yazılı (Parelel ve Meridyenler) - Test sınavı 9.Sınıf kategorisinin Coğrafya alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 16 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
9.Sınıf Coğrafya 1.Dönem 1.Yazılı (Parelel ve Meridyenler) - Test Detayları

9.Sınıf Coğrafya 1.Dönem 1.Yazılı (Parelel ve Meridyenler) - Test 7 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 16 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 31 Ekim 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 9.Sınıf Coğrafya 1.Dönem 1.Yazılı (Parelel ve Meridyenler) - Test Testini Çöz tıklayın. 9.Sınıf Coğrafya 1.Dönem 1.Yazılı (Parelel ve Meridyenler) - Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

9.Sınıf Coğrafya 1.Dönem 1.Yazılı (Parelel ve Meridyenler) - Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


9.Sınıf Coğrafya 1.Dönem 1.Yazılı (Parelel ve Meridyenler) - Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • DOĞAL SİSTEMLER
    1. DOĞA VE İNSAN
    2. DOĞA VE İNSAN
    3. DÜNYA'NIN ŞEKLİ VE HAREKETLERİ
    4. İKLİM BİLGİSİ

Ayrıca 9.sınıf coğrafya 1.dönem 1.yazılı soruları; Dünyamızın şekli, parelel ve meridyenler ve coğrafya alt bilim dalları kazanımlarını kapsayan test türü sorulardan hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

9.Sınıf Coğrafya 1.Dönem 1.Yazılı (Parelel ve Meridyenler) - Test sınavı 9.Sınıf kategorisinin Coğrafya alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

9.Sınıf Coğrafya 1.Dönem 1.Yazılı (Parelel ve Meridyenler) - Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 44 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 190 kere doğru, 199 kere yanış cevap verilmiş.

9.Sınıf Coğrafya 1.Dönem 1.Yazılı (Parelel ve Meridyenler) - Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

9.Sınıf Coğrafya 1.Dönem 1.Yazılı (Parelel ve Meridyenler) - Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 9.Sınıf Coğrafya 1.Dönem 1.Yazılı (Parelel ve Meridyenler) - Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

9.Sınıf Coğrafya 1.Dönem 1.Yazılı (Parelel ve Meridyenler) - Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Coğrafya dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.