9.Sınıf Biyoloji 1.Dönm 1.Yazılı (İnorganik Maddeler) - Test

9.Sınıf Biyoloji 1.Dönm 1.Yazılı (İnorganik Maddeler) - Test sınavı 9.Sınıf kategorisinin Biyoloji alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
9.Sınıf Biyoloji 1.Dönm 1.Yazılı (İnorganik Maddeler) - Test Detayları

9.Sınıf Biyoloji 1.Dönm 1.Yazılı (İnorganik Maddeler) - Test 4 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 31 Ekim 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 9.Sınıf Biyoloji 1.Dönm 1.Yazılı (İnorganik Maddeler) - Test Testini Çöz tıklayın. 9.Sınıf Biyoloji 1.Dönm 1.Yazılı (İnorganik Maddeler) - Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

9.Sınıf Biyoloji 1.Dönm 1.Yazılı (İnorganik Maddeler) - Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


9.Sınıf Biyoloji 1.Dönm 1.Yazılı (İnorganik Maddeler) - Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • YAŞAM BİLİMİ BİYOLOJİ
    1. Bilimsel Bilginin Doğası ve Biyoloji

Ayrıca 9.sınıf biyoloji 1.dönem 1.yazılı soruları; mineraller, inorganik maddeler kazanımlarını kapsayan test türü sorulardan hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

9.Sınıf Biyoloji 1.Dönm 1.Yazılı (İnorganik Maddeler) - Test sınavı 9.Sınıf kategorisinin Biyoloji alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

9.Sınıf Biyoloji 1.Dönm 1.Yazılı (İnorganik Maddeler) - Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 58 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 224 kere doğru, 334 kere yanış cevap verilmiş.

9.Sınıf Biyoloji 1.Dönm 1.Yazılı (İnorganik Maddeler) - Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

9.Sınıf Biyoloji 1.Dönm 1.Yazılı (İnorganik Maddeler) - Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 9.Sınıf Biyoloji 1.Dönm 1.Yazılı (İnorganik Maddeler) - Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

9.Sınıf Biyoloji 1.Dönm 1.Yazılı (İnorganik Maddeler) - Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Biyoloji dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.