9.Sınıf Arapça 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik)

9.Sınıf Arapça 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik) sınavı 9.Sınıf kategorisinin Arapça alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 17 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
9.Sınıf Arapça 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik) Detayları

9.Sınıf Arapça 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik) 5 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 17 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 07 Şubat 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. 9.Sınıf Arapça 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

9.Sınıf Arapça 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Klasik
  • Eşleştirme
  • Klasik
  • Eşleştirme
  • Klasik
  • Boşluk Doldurma
  • Klasik
  • Eşleştirme


9.Sınıf Arapça 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • AKTİF HAYATIM

Ayrıca Lise 9.sınıf Arapça 2.dönem 1.yazılı soruları; klasik türde hazırlanan cümle çeviri, kelime eşleştirme, olumlu ve olumsuz cümle kurma kazanımlarını kapsayan sorulardan oluşmatadır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

9.Sınıf Arapça 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik) sınavı 9.Sınıf kategorisinin Arapça alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

9.Sınıf Arapça 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

9.Sınıf Arapça 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 9.Sınıf Arapça 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

9.Sınıf Arapça 2.Dönem 1.Yazılı (Klasik) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Arapça dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.