9.Sınıf Arapça 1.Dönem 1.Yazılı (Müzeeker, Müennes Kelimeler) TEST

9.Sınıf Arapça 1.Dönem 1.Yazılı (Müzeeker, Müennes Kelimeler) TEST sınavı 9.Sınıf kategorisinin Arapça alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 12 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
9.Sınıf Arapça 1.Dönem 1.Yazılı (Müzeeker, Müennes Kelimeler) TEST Detayları

9.Sınıf Arapça 1.Dönem 1.Yazılı (Müzeeker, Müennes Kelimeler) TEST 2 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 12 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 31 Ekim 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 9.Sınıf Arapça 1.Dönem 1.Yazılı (Müzeeker, Müennes Kelimeler) TEST Testini Çöz tıklayın. 9.Sınıf Arapça 1.Dönem 1.Yazılı (Müzeeker, Müennes Kelimeler) TEST yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

9.Sınıf Arapça 1.Dönem 1.Yazılı (Müzeeker, Müennes Kelimeler) TEST sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


9.Sınıf Arapça 1.Dönem 1.Yazılı (Müzeeker, Müennes Kelimeler) TEST Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • LiSEYE MERHABA

Ayrıca 9.sınıf Arapça 1.dönem 1.yazılı soruları; müzekker, müennes kelimeler, Arapça sayılar kazanımlarını kapsayan test türü sorulardan hazırlanmıştır

Görsel verilere dayalı olarak kişileri ve meslekleri tanıma yeteneği.

etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

9.Sınıf Arapça 1.Dönem 1.Yazılı (Müzeeker, Müennes Kelimeler) TEST sınavı 9.Sınıf kategorisinin Arapça alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

9.Sınıf Arapça 1.Dönem 1.Yazılı (Müzeeker, Müennes Kelimeler) TEST Testi İstatistikleri

Bu sınav 488 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 2776 kere doğru, 1709 kere yanlış cevap verilmiş.

9.Sınıf Arapça 1.Dönem 1.Yazılı (Müzeeker, Müennes Kelimeler) TEST Sınavını hangi formatta indirebilirim?

9.Sınıf Arapça 1.Dönem 1.Yazılı (Müzeeker, Müennes Kelimeler) TEST sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 9.Sınıf Arapça 1.Dönem 1.Yazılı (Müzeeker, Müennes Kelimeler) TEST sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

9.Sınıf Arapça 1.Dönem 1.Yazılı (Müzeeker, Müennes Kelimeler) TEST sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 9.Sınıf Arapça dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.