8.Sınıf Seçmeli Bilişim 2.Dönem 1.Sınav (Donanım) - Test

8.Sınıf Seçmeli Bilişim 2.Dönem 1.Sınav (Donanım) - Test sınavı 8.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 22 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
8.Sınıf Seçmeli Bilişim 2.Dönem 1.Sınav (Donanım) - Test Detayları

8.Sınıf Seçmeli Bilişim 2.Dönem 1.Sınav (Donanım) - Test 4 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 22 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 28 Şubat 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 8.Sınıf Seçmeli Bilişim 2.Dönem 1.Sınav (Donanım) - Test Testini Çöz tıklayın. 8.Sınıf Seçmeli Bilişim 2.Dönem 1.Sınav (Donanım) - Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

8.Sınıf Seçmeli Bilişim 2.Dönem 1.Sınav (Donanım) - Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


8.Sınıf Seçmeli Bilişim 2.Dönem 1.Sınav (Donanım) - Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • PROBLEM ÇÖZME VE PROGRAMLAMA
  1. Problemin çözümünü benzer problemler için genelle
  2. Problemin çözümünü benzer problemler için genelle
  3. Problemin çözümünü benzer problemler için genelle
  4. Problemin çözümünü benzer problemler için genelle
  5. Problemin çözümünü benzer problemler için genelle

Ayrıca 8.sınıf sınıf seçmeli bilişim 2.dönem 1.sınav soruları; bilgisayar donanımı, ve dosya uzantıları kavramlarını ölçen sorularda oluşmaktadır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

8.Sınıf Seçmeli Bilişim 2.Dönem 1.Sınav (Donanım) - Test sınavı 8.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

8.Sınıf Seçmeli Bilişim 2.Dönem 1.Sınav (Donanım) - Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 19 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 67 kere doğru, 103 kere yanış cevap verilmiş.

8.Sınıf Seçmeli Bilişim 2.Dönem 1.Sınav (Donanım) - Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

8.Sınıf Seçmeli Bilişim 2.Dönem 1.Sınav (Donanım) - Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 8.Sınıf Seçmeli Bilişim 2.Dönem 1.Sınav (Donanım) - Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

8.Sınıf Seçmeli Bilişim 2.Dönem 1.Sınav (Donanım) - Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 8.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.