8.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 1.Sınav - Test

8.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 1.Sınav - Test sınavı 8.Sınıf kategorisinin Peygamberimizin Hayatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
8.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 1.Sınav - Test Detayları

8.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 1.Sınav - Test 4 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 01 Mart 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 8.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 1.Sınav - Test Testini Çöz tıklayın. 8.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 1.Sınav - Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

8.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 1.Sınav - Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


8.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 1.Sınav - Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • PEYGAMBERİMİZ VE SOSYAL HAYAT
  1. Adil Bir Yönetici Olarak Peygamberimiz
  2. Bir Hadis Öğreniyorum
  3. Çalışma Hayatı ve Peygamberimiz
  4. Çevre Bilinci ve Peygamberimiz
  5. Sosyal Sorunların Çözümünde Peygamberimiz

Ayrıca 8.sınıf peygamberimizin hayatı 2.dönem 1.sınav soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak yeni müfredata uygun hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

8.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 1.Sınav - Test sınavı 8.Sınıf kategorisinin Peygamberimizin Hayatı alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

8.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 1.Sınav - Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 8 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 99 kere doğru, 76 kere yanlış cevap verilmiş.

8.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 1.Sınav - Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

8.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 1.Sınav - Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 8.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 1.Sınav - Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

8.Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2.Dönem 1.Sınav - Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 8.Sınıf Peygamberimizin Hayatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.