8.Sınıf Matematik Uygulamları Test

8.Sınıf Matematik Uygulamları Test sınavı 8.Sınıf kategorisinin Matematik Uygulamaları alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 23 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
8.Sınıf Matematik Uygulamları Test Detayları

8.Sınıf Matematik Uygulamları Test 1 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 23 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 10 Kasım 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 8.Sınıf Matematik Uygulamları Test Testini Çöz tıklayın. 8.Sınıf Matematik Uygulamları Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

8.Sınıf Matematik Uygulamları Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


8.Sınıf Matematik Uygulamları Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • SAYILAR VE İŞLEMLER
    1. Çarpanlar ve Katlar
    2. Kareköklü İfadeler
    3. Üslü İfadeler

Ayrıca 8.sınıf matematik uygulamaları 1.dönem 1.test soruları; üslü sayılar, köklü sayılar ve çarpanlara ayırma kazanımlarını kapsayan test türü sorulardan hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

8.Sınıf Matematik Uygulamları Test sınavı 8.Sınıf kategorisinin Matematik Uygulamaları alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

8.Sınıf Matematik Uygulamları Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 39 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 264 kere doğru, 245 kere yanış cevap verilmiş.

8.Sınıf Matematik Uygulamları Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

8.Sınıf Matematik Uygulamları Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 8.Sınıf Matematik Uygulamları Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

8.Sınıf Matematik Uygulamları Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 8.Sınıf Matematik Uygulamaları dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet