Sınavı İndir

Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz
6.Sınıf Matematik Uygulamaları 1.Dönem 1.Sınav Detayları

6.Sınıf Matematik Uygulamaları 1.Dönem 1.Sınav 0 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 27 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 23 Kasım 2021 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 6.Sınıf Matematik Uygulamaları 1.Dönem 1.Sınav Testini Çöz tıklayın. 6.Sınıf Matematik Uygulamaları 1.Dönem 1.Sınav yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

6.Sınıf Matematik Uygulamaları 1.Dönem 1.Sınav sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


6.Sınıf Matematik Uygulamaları 1.Dönem 1.Sınav Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • Kümeler
  1. Fen bilimleri dersinden farklı sınıflandırmalar, görsel sanatlar dersinden ana ve ara renklerin sınıflandırılması gibi disiplinlerarası ilişkilendirimelere yer verilir
  2. Finansal okuryazarlığın toplum için önemi vurgulanır.
  3. Girişimcilik ve tasarruf bilincinin aile ve toplum için önemi vurgulanır.
  4. Günlük hayattan farklı modellere yer verilir.
  5. Günlük hayattan farklı modellere yer verilir.
  6. Günlük hayattan farklı modellere yer verilir.
  7. Günlük hayattan farklı modellere yer verilir.
  8. Öğrencilerin kendilerine özgü stratejiler geliştirmeleri teşvik edilir.

Ayrıca 6.sınıf matematik uygulamaları 1.dönem 2.sınav soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak üslü ifadeler ve bölme bölüne bilme kazanımlarını kapsamaktadır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

6.Sınıf Matematik Uygulamaları 1.Dönem 1.Sınav sınavı 6.Sınıf kategorisinin Matematik Uygulamaları alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

6.Sınıf Matematik Uygulamaları 1.Dönem 1.Sınav Sınavını hangi formatta indirebilirim?

6.Sınıf Matematik Uygulamaları 1.Dönem 1.Sınav sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 6.Sınıf Matematik Uygulamaları 1.Dönem 1.Sınav sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

6.Sınıf Matematik Uygulamaları 1.Dönem 1.Sınav sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 6.Sınıf Matematik Uygulamaları dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.