6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 1.Sınav Soruları

6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 1.Sınav Soruları sınavı 6.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 25 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:   Ela
24 Kasım 2022

Elim deydi yanlışlıkla çıktım. Sonrada testimi bitirmiş uygulama


6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 1.Sınav Soruları Detayları

6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 1.Sınav Soruları 18 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 25 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 13 Ekim 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 2 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 1.Sınav Soruları Testini Çöz tıklayın. 6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 1.Sınav Soruları yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 1.Sınav Soruları sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test
  • Doğru-Yanlış


6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 1.Sınav Soruları Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
    1. Bilişim Teknolojilerinin Günlük Yaşamdaki Önemi
    2. Bilişim Teknolojilerinin Günlük Yaşamdaki Önemi
    3. Dosya Yönetimi

Ayrıca 6.sınıf bilişim teknolojileri ve yazılım dersi 1.dönem 1.yazılı soruları; yeni müfredata uygun ilk 8 ünitenin sorularıdan oluşmaktadır. etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 1.Sınav Soruları sınavı 6.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 1.Sınav Soruları Testi İstatistikleri

Bu sınav 261 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 3450 kere doğru, 1271 kere yanış cevap verilmiş.

6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 1.Sınav Soruları Sınavını hangi formatta indirebilirim?

6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 1.Sınav Soruları sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 1.Sınav Soruları sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1.Dönem 1.Sınav Soruları sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.