6.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Yazılı - Ağlar ve İnternet (Test)

6.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Yazılı - Ağlar ve İnternet (Test) sınavı 6.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
6.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Yazılı - Ağlar ve İnternet (Test) Detayları

6.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Yazılı - Ağlar ve İnternet (Test) 4 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 06 Nisan 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 6.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Yazılı - Ağlar ve İnternet (Test) Testini Çöz tıklayın. 6.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Yazılı - Ağlar ve İnternet (Test) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

6.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Yazılı - Ağlar ve İnternet (Test) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


6.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Yazılı - Ağlar ve İnternet (Test) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • İLETİŞİM, ARAŞTIRMA VE İŞ BİRLİĞİ
    1. Araştırma
    2. Bilgisayar Ağları
    3. İletişim Teknolojileri ve İş Birliği

Ayrıca 6.sınıf bilişim teknolojileri ve yazılım dersi 2.dönem 1.yazılı soruları; test formatında yeni müfredata uygun hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

6.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Yazılı - Ağlar ve İnternet (Test) sınavı 6.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

6.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Yazılı - Ağlar ve İnternet (Test) Testi İstatistikleri

Bu sınav 51 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 455 kere doğru, 375 kere yanış cevap verilmiş.

6.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Yazılı - Ağlar ve İnternet (Test) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

6.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Yazılı - Ağlar ve İnternet (Test) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 6.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Yazılı - Ağlar ve İnternet (Test) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

6.Sınıf Bilişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Yazılı - Ağlar ve İnternet (Test) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.