6.Sınıf Bilişim Teknolojierl 2.Dönem 2.Yazılı (Test) Microsoft Excel

6.Sınıf Bilişim Teknolojierl 2.Dönem 2.Yazılı (Test) Microsoft Excel sınavı 6.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 27 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
6.Sınıf Bilişim Teknolojierl 2.Dönem 2.Yazılı (Test) Microsoft Excel Detayları

6.Sınıf Bilişim Teknolojierl 2.Dönem 2.Yazılı (Test) Microsoft Excel 10 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 27 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 23 Mayıs 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 6.Sınıf Bilişim Teknolojierl 2.Dönem 2.Yazılı (Test) Microsoft Excel Testini Çöz tıklayın. 6.Sınıf Bilişim Teknolojierl 2.Dönem 2.Yazılı (Test) Microsoft Excel yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

6.Sınıf Bilişim Teknolojierl 2.Dönem 2.Yazılı (Test) Microsoft Excel sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


6.Sınıf Bilişim Teknolojierl 2.Dönem 2.Yazılı (Test) Microsoft Excel Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • ÜRÜN OLUŞTURMA
  1. Ses ve Video İşleme Programları
  2. Tablolama Programları
 • PROBLEM ÇÖZME VE PROGRAMLAMA
  1. Problem Çözme Kavramları ve Yaklaşımları
  2. Programlama

Ayrıca 6.sınıf bilişim teknolojileri ve yazılım dersi 2.dönem 2.yazılı soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak microsoft excel kazanımlarını ölçen sorulardan oluşmaktadır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

6.Sınıf Bilişim Teknolojierl 2.Dönem 2.Yazılı (Test) Microsoft Excel sınavı 6.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

6.Sınıf Bilişim Teknolojierl 2.Dönem 2.Yazılı (Test) Microsoft Excel Testi İstatistikleri

Bu sınav 62 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 486 kere doğru, 508 kere yanış cevap verilmiş.

6.Sınıf Bilişim Teknolojierl 2.Dönem 2.Yazılı (Test) Microsoft Excel Sınavını hangi formatta indirebilirim?

6.Sınıf Bilişim Teknolojierl 2.Dönem 2.Yazılı (Test) Microsoft Excel sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 6.Sınıf Bilişim Teknolojierl 2.Dönem 2.Yazılı (Test) Microsoft Excel sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

6.Sınıf Bilişim Teknolojierl 2.Dönem 2.Yazılı (Test) Microsoft Excel sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.