Sınavı İndir

6.Sınıf Bilişim 1.Dönem 2.Sınav (MS Word ve Klavye Kısayolları) TEST cevap anahtarını görmek için tıklayın
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

6.Sınıf Bilişim 1.Dönem 2.Sınav (MS Word ve Klavye Kısayolları) TEST Detayları

6.Sınıf Bilişim 1.Dönem 2.Sınav (MS Word ve Klavye Kısayolları) TEST 2 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 21 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 11 Ocak 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 6.Sınıf Bilişim 1.Dönem 2.Sınav (MS Word ve Klavye Kısayolları) TEST Testini Çöz tıklayın. 6.Sınıf Bilişim 1.Dönem 2.Sınav (MS Word ve Klavye Kısayolları) TEST yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

6.Sınıf Bilişim 1.Dönem 2.Sınav (MS Word ve Klavye Kısayolları) TEST sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


6.Sınıf Bilişim 1.Dönem 2.Sınav (MS Word ve Klavye Kısayolları) TEST Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • ETİK VE GÜVENLİK
    1. Etik Değerler
    2. Etik Değerler
    3. Gizlilik ve Güvenlik

Ayrıca Ortaokul 6.sınıf bilişim teknolojileri ve yazılım 1.dönem 2.sınav soruları; mebsinavlari.com tarafından ms word ve klavye kısayolları kazanımlarını ölçen sorulardan oluşmaktadır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

6.Sınıf Bilişim 1.Dönem 2.Sınav (MS Word ve Klavye Kısayolları) TEST sınavı 6.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

6.Sınıf Bilişim 1.Dönem 2.Sınav (MS Word ve Klavye Kısayolları) TEST Testi İstatistikleri

Bu sınav 107 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 815 kere doğru, 818 kere yanış cevap verilmiş.

6.Sınıf Bilişim 1.Dönem 2.Sınav (MS Word ve Klavye Kısayolları) TEST Sınavını hangi formatta indirebilirim?

6.Sınıf Bilişim 1.Dönem 2.Sınav (MS Word ve Klavye Kısayolları) TEST sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 6.Sınıf Bilişim 1.Dönem 2.Sınav (MS Word ve Klavye Kısayolları) TEST sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

6.Sınıf Bilişim 1.Dönem 2.Sınav (MS Word ve Klavye Kısayolları) TEST sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 6.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.