5.Sınıflar Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı

5.Sınıflar Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
5.Sınıflar Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı Detayları

5.Sınıflar Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı 12 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 27 Nisan 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. 5.Sınıflar Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

5.Sınıflar Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


5.Sınıflar Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • ÜRÜN OLUŞTURMA
  1. Görsel İşleme Programları
  2. Kelime İşlemci Programları
  3. Sunu Programları
 • PROBLEM ÇÖZME VE PROGRAMLAMA
  1. Problem Çözme Kavramları ve Yaklaşımları
  2. Programlama

Ayrıca 5.sınıf bilişim teknolojileri 2.dönem yazılı soruları; 2022 eğitim öğretim yılı etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

5.Sınıflar Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

5.Sınıflar Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı Sınavını hangi formatta indirebilirim?

5.Sınıflar Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 5.Sınıflar Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

5.Sınıflar Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 2.Yazılı sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.